۴۶۸x60 content ad
۴۶۸x60 content ad
۴۶۸x60 content ad

Rare با عنوانی جدید به E3 2015 می آید

بنا بر گزارش ها شرکت بازیسازی Rare آماده است تا عنوان جدیدی را در E3 امسال معرفی کند. با ما در ادامه همراه باشید.

یکی از کاربران NeoGAF متوجه گفتگویی در صفحه ی توییتر مدیر نوآوری Rare ،آقای Simon Woodroffe، شده است که به نظر می رسد در این گفتگو ایشان تایید کرده اند که در E3 از پروژه ی جدید آقای Gregg Mayles رونمایی خواهد شد. آقای Mayles یک از طراحان شرکت Rare می باشد که بر روی سه گانه ی Donkey Kong Country، و هم چنین عناوینی از جمله Banjo-Tooie و Viva Pinata کار کرده است.

img

وقتی از آقای Woodroffe پرسیده شد که آیا این بازی بر پایه ی یک IP جدید است یا بازی های موجود، وی پاسخ داد: « تمام حرفی که می توانم اینجا بزنم نقل قولی از Mayles است: “این از تمام کارهایی که تا به حال انجام دادیم جالب تر است.” »

در اوایل سال جاری آهنگساز و طراح صدای شرکت Rare Ltd آقای Robin Beanland اشاره کرده بود که سال ۲۰۱۵ سال بزرگی برای شرکت خواهد بود. هم چنین آقای فیل اسپنسر با پوشیدن لباس Battletoads بر روی سِن در رویداد زنده ی ویندوز ۱۰ به گمانی زنی ها درباره ی پروژه ی بعدی Rare دامن زد.

از دیگر اخبار مرتبط با این موضوع باید به Playtonic Games اشاره کرد. Playtonic Games استودیوی جدیدی می باشد که از چندین کارمند حرفه ای Rare تشکیل شده است. این استودیو اخیرا از پروژه ی جدیدش به نام Yooka-Laylee رونمایی کرده است که در حال حاضر در کمپین کیک استارتر قرار دارد. از این پروژه تنها ۴۰ دقیقه پس از معرفی، حمایت مالی به عمل آمد.

 

درباره نویسنده

احمدرضا شمیمی دارای مدرک کارشناسی الکترونیک مدیر سایت الکترونیکا (8 سال)

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *