۴۶۸x60 content ad
۴۶۸x60 content ad
۴۶۸x60 content ad

معرفی بازی افسانه ملک محمد

Photo Credit To Electronica.ir

شرکت طرح برجسته، اقدام به تولید بازی رایانه ای در ژانر اکشن ماجرایی و درونمای کهن افسانه ای، با نام” افسانه ملک محمد” (سیب طلایی) کرده است.

به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، ساختار بازی ملک محمد بر پایه افسانه و اسطوره بوده و این موضوع سبب شده تا بازی حاوی تصاویری از غول ها و شخصیت‌های خیالی باشد .

تولید کنندگان بازی‌های جدید خارجی، برای ایجاد تصاویری با کیفیت بالا در المان‌های محیطی و شخصیتی ، مدیریت در گیم پلی بازی و اجرای صحیح حرکات کاراکترها و انیمیشن‌های موجود، سعی کرده‌اند از تکنیک سینماتیک اینتراکتیو بهره برده و زمینه رضایت  بیشتر بازیکن را فراهم کنند.

شرکت طرح برجسته نیز از این قافله عقب نمانده و سعی کرده با پیاده سازی این تکنیک در بازی‌های داخلی ، نقصان بازی‌های ایرانی موجود در صحنه را جبران کرده و  سهم کوچکی از این صنعت را تامین کند.

محیط و المان های ساخته شده در این بازی و بافت های به کار رفته در آنها با کیفیت مطلوب ایجاد شده و سعی در بهینه شدن تصویر برای رضایت خاطر بازیکن شده است .

گیم پلی بازی به دو صورت مبارزات دو یا چند نفره و سینماتیک اینتراکتیو است. داستان بازی برگرفته از داستان های  کهن ایرانی بوده و برای بهتر و هیجان انگیز تر شدن بازی تغییراتی در روند داستان داده شده است .

بازی درچهار مرحله در حال تولید است که مرحله نخست آن مربوط به محیط داخل قصر و مرحله دوم بازی پس از گذشتن از جنگل ، ملک از دهانه چاهی وارد غار دیو می شود و در مرحله سوم از بازی دنیای فانتزی به نام دنیای سیاه است و مرحله آخربازی مربوط به قصر سیب طلا است.

درباره نویسنده

احمدرضا شمیمی دارای مدرک کارشناسی الکترونیک مدیر سایت الکترونیکا (8 سال)

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *