۴۶۸x60 content ad
۴۶۸x60 content ad
۴۶۸x60 content ad

مدیر عامل کونامی از هیدئو کوجیما منتفر است!

Super Bunnyhop نام یک کانال یوتیوب است که بیش از ۱۰۰,۰۰۰ کاربر دنبال کننده دارد. این شبکه اخیرا ادعا کرده است که توانسته با یکی از کارمندان شرکت کونامی ارتباط برقرار کند.

بگذارید قبل از شروع خیالتان را راحت کنم که هویت کارمند تایید شده است، اما صحت اطلاعات مصاحبه می‌تواند مانند هر شایعه دیگری غلط باشد.

اخیرا در کونامی اتفاقات عجیبی رخ داده است. از کنسل شدن عنوان Sillent Hills تا برداشته شدن نام کوجیما از روی باکس آرت بازی ها صحت این اطلاعات را تایید می‌کنند. همچنین تغییرات دیگری همانند تغییر تمرکز بر روی ساخت بازی های گوشی های هوشمند دامنه این شایعات را مستحکم تر می‌کند. البته لازم به ذکر است که شرکت کونامی تنها در زمینه سرگرمی فعالیت ندارد بلکه در زمینه های باشگاه سلامت، پرورش اندام و … هم فعالیت می‌کند، تا جایی که سود در آمد این بخش ها از بخش بازی های کنسولی و رایانه ای بیشتر بوده است.

Kagemaza Kozuki، مدیر عامل این شرکت اخیرا در بخش های غیر از بازی سرمایه گذاری های کلانی کرده است. اگر بخواهیم به صورت چکیده بگوییم دیگر بازی هایی همانند Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty برای این شرکت سود آور نیست! با این حال Super Bunnyhop ادعا می‌کند یک اختلاف عمیق بین Kozuki و کوجیما وجود دارد و در واقع Kozuki از کوجیما متنفر است. این کلمه شاید بتواند اتفاقات اخیر را توجیه کند!

علاوه بر این نام Kojima Productions به Unit 8 تغییر کرد و نه تنها کوجیما بلکه ۱۰۰ ها کارمند دیگر منتظر هستند تا نامه اخراج را دریافت کنند. همچنین Super Bunnyhop ثابت کرد که کوجیما به راحتی می‌تواند از کونامی شکایت کند. اما همگی می‌دانیم که کوجیما به تعهد خود نسبت به ساخت Metal Gear Solid 5 کاملا پایبند است و فعلا دست به چنین کاری نمیزند. نه تنها او چنین کاری را نمی‌کند بلکه کارمندان را برای ساخت هر چه بهتر بازی تشویق می‌کند.

جدا از تمام این اتفاقات، با کارمندان تیم هیدئو کوجیما هم به خوبی رفتار نمی‌شود. قطع شدن برق، کار نکردن درب های امنیتی باعث می‌شود تا کارمندان هر چند روز یک بار اقدام به تغییر محل کار بکنند. طبق صحبت های منبع محل کار آن ها همانند “جهنم” است.

توجه کنید که تمامی اطلاعات بالا از سوی Super Bunnyhop منتشر شده اند و هیچ تاییدیه رسمی مبنی بر صحیح بودن آن ها وجود ندارد. اما با توجه به اتفاقات و اخبار اخیر، این صحبت ها کاملا منطقی به نظر می‌رسند.

نظر شما چیست؟ آیا کونامی به این راحتی چنین نابغه ای را از دست می‌دهد؟

نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع نوشته:Game Fa

درباره نویسنده

احمدرضا شمیمی دارای مدرک کارشناسی الکترونیک مدیر سایت الکترونیکا (8 سال)

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *