۴۶۸x60 content ad
۴۶۸x60 content ad
۴۶۸x60 content ad

مجازی در خیابان دوچرخه سواری کنید!!!

Photo Credit To Electronica.ir

یک تیم ایتالیایی یک محصول ابتکاری به بازار آورده است که دوچرخه سواری در دنیای واقعی را برای افراد ممکن می کند.

این ابتکار بسیار عجیب و جالب، به شما این امکان را می دهد تا از «میدتاون منهتن»، در یک مسیر کوهستانی و یا در طول سفر در خیابان های توکیو، دوچرخه سواری کرده و عرق کنید. این در حالی است که شما هرگز خانه ی خود را ترک نمی کنید.

یکی از بهترین قسمت های این سیستم، قسمتی به نام Widerun، می باشد. این قسمت به شما اجازه می دهد تا به جای آن که خانه ی خود را با گذاشتن یک دوچرخه ی بزرگ ثابت به هم بریزید، از دوچرخه های موجود خود استفاده کنید.

دوچرخه ی شما در خیابان آماده است؛ متناسب با ایستگاه متصل کردن Widerun، از میکروکنترلر تعبیه شده برای شبیه سازی فرمان، سرعت و اثرات مقاومت مربوط به محیط مجازی شما استفاده می کند.

علاوه بر این، برای کار با Oculus Rift، اگر عینک مجازی که شما می خواهید نیست و فقط یک “پنجره” به مکان دوچرخه سواری تان ترجیح می دهید، این سیستم با عینک مجازی سامسونگ و یا یک تلویزیون با صفحه نمایش بزرگ کار می کند.

این فیلم نمایشی کوتاهی از این تکنولوژی است:

این تیم همچنین دارای یک فروشگاه محیط مجازی است که در آن می توانید انواع مختلفی از حالات دوچرخه سواری را بخرید.

همان طور که قبلا گفته شد، تنها راه برای این که واقعا بدانید این سیستم چگونه به خوبی کار می کند، این است که شخصا آن را امتحان کنید. اما اگر Widerun همان طور که وعده داده شده کار می کند، این امر به خوبی می تواند توجه میلیون ها نفر از دوست داران گردش که در حال حاضر فقط یک مربی و یک موسیقی برای رفع خستگی دوچرخه سواری ثابت دارند را، جلب کند.

درباره نویسنده

احمدرضا شمیمی دارای مدرک کارشناسی الکترونیک مدیر سایت الکترونیکا (8 سال)

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *