۴۶۸x60 content ad
۴۶۸x60 content ad
۴۶۸x60 content ad

سیستم مشاوره ی تلفنی جدید!

Photo Credit To Teleyare.com

به تازگی متوجه شدیم در ایران سیستم مشاوره ی با مکانیزم جدید در حال راه اندازی است که ایده جالبی بود و خواستیم با شما در میان بگذاریماین سیستم مبتنی بر اپلکیشن و وب می باشد و جالب اینجاست که بستری برای درامد زایی افراد مشاور در هر زمان و هر مکان دارد.

خوب جالب شد.بیشتر تحقیق کردیم و به سایت معرفی شده رسیدیم  که اسم سایت تلیار می باشد البته در حال حاضر این سیستم بصورت استارتاپ کلید خورده است و قول داده اند که بزودی منتشر خواهد شد و در دسترس عموم مردم قرار خواهد گرفت.

از نقاط ضعف این سیستم می توان به نداشتن نسخه iOS اشاره کرد ولی حتما در برنامه ی بعدی این شرکت این نقطه ضعف هم برطرف می شود

جالب اینجاست در سایت در حال راه اندازی سیستم PUSH TO TALKهستند که از طریق وب هم می توانید به مشاوران دسترسی داشته باشید .

logoمطلبی از سایت تلیار :

“تلیار شبکه اجتماعی متخصصین و مشاوران تلفنی تلیار با شناسایی و گردآوری زبده ترین کارشناسان مشاور در تمام حوزه ها٬ زمینه تصمیم گیری و انتخاب صحیح و سریع را برای تک تک کاربران خود فراهم می آورد اگر شما نیز در زمینه خاصی مجرب و متخصص هستید و علاقه مندید دانش و تجربیات خود را با ایرانیان به اشتراک بگذارید، از شما دعوت می گردد تا به خانواده با نشاط و پر انرژی مشاوران بپیوندید.”

و در آخر برای درک بهتر این سیستم پیشنهاد می کنم ویدیوی زیر را ببینید

منبع نوشته:ELectronica.ir

درباره نویسنده

احمدرضا شمیمی دارای مدرک کارشناسی الکترونیک مدیر سایت الکترونیکا (8 سال)

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *