۴۶۸x60 content ad
۴۶۸x60 content ad
۴۶۸x60 content ad

جزئیات بیشتری از ویندوز Redstone منتشر شد.

روز گذشته اخباری مبنی بر انتشار نسخه بعدی ویندوز در سال ۲۰۱۶ که با اسم رمز Redstone شناخته می شود منتشر شد. اما امروز بلافاصله Mary Jo Foley یکی از منابع نزدیک به مایکروسافت و Brad Sams از وب سایت Neowin جزئیات بیشتری را از این نسخه  ویندوز منتشر کردند. بنا بر گفته های Mary Jo Foley که یکی از منابع معتبر حوضه خبری به شمار می رود، Redstone نام یک به روز رسانی برای ویندوز ۱۰ می باشد که در سال ۲۰۱۶ برای کاربران منتشر خواهد شد. ویندوز Redstone نسخه جدیدی از ویندوز به عنوان مثال ویندوز ۱۱ نیست و همچنین این آپدیت چندین ویژگی جدید را شامل می شود که به طور منظم برای کاربران در سال ۲۰۱۶ منتشر خواهد شد. این بدان معنی است که پروژه ویندوز اینسایدر همچنان ادامه خواهد داشت و افرادی که در این پروژه ثبت نام کرده اند می توانند در سال بعد زود تر از سایرین نسخه Redstone را دریافت و امتحان کنند.

نکته دیگری که باید گفت این است که بنا بر گزارشات، این به روز رسانی برای کاربران در دو مرحله عرضه خواهد شد. به روز رسانی اول در ماه ژوئن ۲۰۱۶ و دومین به روز رسانی در ماه اکتبر ۲۰۱۶ منتشر می شود و هر دو به روز رسانی را افرادی که در ویندوز اینسایدر ثبت نام کرده اند زود تر از سایرین و عرضه نسخه RTM دریافت می کنند. حال که صحبت از نسخه RTM شد لازم می دانیم تا یک توضیح مختصر درباره این نسخه از ویندوز خدمت شما عزیزان ارائه کنیم:

RTM مخفف Release To Manufacture به معنی عرضه برای صنایع یا مراکز تولیدی می باشد. به این صورت که یک نسخه از آخرین ورژن ویندوز در اختیار شرکت هایی چون (Gigabyte ،Amd ،NVIDIA ،Intel و …) قرار می گیرد تا برای قطعات تولیدی خود، درایور های مربوطه را عرضه کنند و خودشان را با این نسخه هماهنگ کنند. توجه کنید ویندوز RTM با نسخه ی پایانی تفاوتی ندارد و کاربران نیز می توانند آن را نصب کنند.

متاسفانه در حال حاضر جزئیاتی مربوط به ویژگی های جدید آپدیت Redstone در دسترس نیست و امیدواریم که مایکروسافت به زودی جزئیات مربوط به این به روز رسانی که بسیار مهم به نظر می رسد را منتشر کند.

نظر شما عزیزان چیست؟

منبع: Microsoft-News

درباره نویسنده

احمدرضا شمیمی دارای مدرک کارشناسی الکترونیک مدیر سایت الکترونیکا (8 سال)

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *